Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O firmie

Zakład Wielobranżowy DROMAX został założony w 1993 roku co czyni nas firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Od lat specjalizujemy się w wykonywaniu projektów organizacji ruchu wraz z uzyskaniem koniecznych zatwierdzeń oraz późniejszym ich wprowadzaniem w teren, zarówno w zakresie oznakowania pionowego jak i poziomego.

Od dłuższego czasu współpracujemy m.in. z Bytomskim Przedsiębiorstwem Komunalnym oraz Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji niejednokrotnie realizując zadania w trybie awaryjnym. Ponadto aktualnie zajmujemy się również bieżącym utrzymaniem oznakowania na terenie Chorzowa oraz gminy Świerklaniec.

W ciągu ostatnich lat niejednokrotnie odtwarzaliśmy, bądź od podstaw tyczyliśmy, oznakowanie poziome na parkingach wielkopowierzchniowych, magazynach czy halach. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowana kadrą, posługującą się profesjonalnym sprzętem.

Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu szablonów  potrzebnych np. do oznakowania miejsc parkingowych przeznaczonych dla rodzin, czy kobiet w ciąży. Ponadto nasi dostawcy farb są w stanie przygotować bardzo szeroką gamę kolorów, co w połączeniu daje możliwość stworzenia estetycznego i nowoczesnego oznakowania parkingu.

Efekty naszej pracy można obejrzeć m. in. na parkingach przy Centrum Handlowym M1 w Czeladzi, Makro w Zabrzu czy w hali Obroki w Katowicach.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani ofertą dotyczącą konkretnego zadania proszę o kontakt, chętnie rozpatrzymy każde zapytanie związane z naszą branżą.